מבני ציבור

בתחום מבני ציבור בראל אדריכלים מתמחים בעיצוב ותכנון של מוסדות ציבור ומבני חינוך. בין הפרויקטים של המשרד ניתן למצוא את בית הספר ללימודי חוץ בבאר שבע, מרכז קהילתי מרחב עם ועוד.
כל פרויקט ציבורי הוא אתגר חדש ומלא עניין. שכן, יש לדאוג לקורלציה והתאמה מלאה בין הצרכים והדרישות של מזמין העבודה לקהלים אשר יעשו שימוש במבנה ובין הסביבה בה הוא מוקם.
התכנון האדריכלי של המשרד מתחשב בתכלית הייעודית של המבנה, בין אם הוא בית ספר, מבנה קהילתי, מבנה מוניציפלי ועוד. על כן יש לעשות הכנה ולמידה יסודיות ומעמיקות ולהתאים את התכנון לאותה תכלית.
בעזרת בניה אקולוגית- Eco- Tech, בראל אדריכלים הופכת את המבנה הציבורי למבנה שמטיב לא רק עם הסביבה אלא גם עם המשתמש והקהילה. השימוש בנתוני השטח ובמשאבי הסביבה באזור בו מוקם המבנה, הופך את בנית המבנה לבניה אטרקטיבית, חכמה, מדויקת וחסכונית שמשלבת את המבנה בסביבה בה הוא בנוי בצורה מדויקת. לדוגמא במרכז הקהילתי מרחב עם תוכנן אטריום שבאמצעותו נוצרה זרימת אוויר טבעית במבנה, ללא צורך בהפעלת מיזוג על אף מיקומו החם בדרום הארץ.
שנות הניסיון הרבות של בראל אדריכלים בתכנון אדריכלי של מבני ציבור, מאפשרות למשרד למצוא פתרונות יצירתיים, חדשניים ואיכותיים בהתאם למבנה הרצוי ולתקציב המיועד לפרויקט. המטרה העומדת לנגד עיני המשרד היא יצירת מבנה בר-קיימא שישרת את הקהילה לאורך שנים רבות. לצורך כך, ועל מנת לוודא שהתכנון מדויק ונכון המשרד מקפיד על למידה, הכנה מקדימה, והבנה של הקהלים אותם ישרת המבנה, של צורכי המשתמשים, של השאיפות והדרישות של הלקוחות ושל הפונקציונאליות הנדרשת מהמבנה.
צוות המשרד מלווה את המבנה לכל אורך חיי הפרויקט, משלב אפיון הדרישות והתכנון , דרך קבלת האישורים ועד הוצאת הפרויקט לביצוע.

© Copyright 2016 - Barel Architects